čeština | dansk | deutsch

Kariera

Na těchto stránkách najdete přehled všech otevřených pracovních pozic ve společnosti GASTRO PRODUCTION s.r.o.

Přidejte se k nám

Volné pozice

Absolventi technických středních škol a vysokých škol

požadavky: tvorba technické dokumentace, katalogu a technických listů výrobků

Svářeč

Bližší informace najdete ZDE

V případě Vašeho zájmu, kontaktujte pana Ing. Miroslava Líbala, MBA

TELEFON: +420 727 876 194

Skladník / Expedient

Náplň práce:

nakládky a vykládky kamionů, kontrola přijímaných a vydávaných výrobků a zboží,příprava na expedici zboží, výrobku, balení, označení, každodenní manipulace s břemeny, přeprava materiálů VZV, inventarizace materiálů, úklid skladu

Výhodou:

oprávnění VZV, praktické myšlení, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, časová flexibilita, orientace v technických skicách

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení, zajímavou práci, zaškolení, přátelský kolektiv, dotované závodní stavování, firemní akce

V případě zájmu Vás bude očekávat jednokolové výběrové řízení. Vaše životopisy posílejte na adresu . Dana Malafová, vedoucí logistiky.

Pracovníky montáže / zámečníky

V případně zájmu kontaktujte supervizora výroby - Václav Paleček - , tel.: +420 702 166 968

Více informací naleznete v popisu inzerátu ZDE.

Obsluha ohraňovacího lisu

V případně zájmu kontaktujte supervizora výroby - Václav Paleček - , tel.: +420 702 166 968.

Specialista nákup / senior nákupčí / vedoucí nákupu

V případně zájmu kontaktujte ředitele firmy - Ing. Miroslav Líbal  - , tel.: +420 727 876 194.

Více informací k inzerátu najdete ZDE

Konstruktér

VEDOUCÍ VÝROBY-PRVOVÝROBA

Operační program Zaměstnanost

logo-opz-up-publicita-zamestnavatele.jpg

V rámci projektu „Záruky pro mladé v Jihočeském kraji“, reg. č. CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_004/0000007 jsme v naší firmě obsadili pracovní místo, které je spolufinancováno z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.